Clivet Rooftop Klima Servisi

Clivet Rooftop Klima Servisi

  • 7663 defa

Clivet Rooftop Klima Servisi

EKC GRUP Clivet Rooftop Klima Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clivet, Clivet Hassas Kontrol Cihazları ve Clivet Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clivet Rooftop Klima Servis hizmetine devam etmektedir.

Çatı tipi Rooftop Klimalar, paket klima cihazlarının bir parçasıdır. Klima santrali ve kondensing cihazını tek bir yapı içerisinde toplayan, soğutma veya ısıtma çevriminin tümüyle aynı ünite içerisinde gerçekleştiği kompakt ve birleşik (unitary) bir hava koşullandırıcıdır. Bu cihazlar soğutma-ısıtma kontrolü, havalandırma ve havanın temizlenmesini de kapsayan toplam bir iklimlendirme sağlar.

Rooftop cihazları, içinde hem soğutma hem de havalandırma ünitelerini içerdikleri için, bakımları daha çok zaman almaktadır. Gerek kompresör-evaporatör bölümleri gerekse fan-motor bölümleri ve bunların selenoid vana, kayış, rulman, filtre gibi aksamları ciddi bir bakım gerektirmektedir. Rooftop Çatı Tipi Klima cihazlarının bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamış olursunuz.

TeknoTim, Clivet Rooftop Klima Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clivet Rooftop Klimalarınızın Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clivet Rooftop Klimanınızın ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clivet Rooftop Klima Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clivet Rooftop Klimanınızın kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clivet Rooftop Klimanınızın Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clivet Rooftop Klima Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clivet Rooftop Klima Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clivet Rooftop Klima Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clivet Rooftop Klima Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clivet Rooftop Klima Servisi, Gebze Clivet Rooftop Klima Servisi, Tekirdağ Clivet Rooftop Klima Servisi, Edirne Clivet Rooftop Klima Servisi, Çorlu Clivet Rooftop Klima Servisi, Çerkezköy Clivet Rooftop Klima Servisi, Hadımköy Clivet Rooftop Klima Servisi ve Sanayi bölgesi Clivet Rooftop Klima Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Rooftop Klima grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Rooftop Klimanınız için gerekli donanıma sahip, Rooftop Klima Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Klima Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Klima servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Klima Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Klima Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş