Frimec Rooftop Klima Servisi

Frimec Rooftop Klima Servisi

  • 8012 defa

Frimec Rooftop Klima Servisi

EKC GRUP Frimec Rooftop Klima Servisi olarak; Soğutma Grupları, Frimec, Frimec Hassas Kontrol Cihazları ve Frimec Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Frimec Rooftop Klima Servis hizmetine devam etmektedir.

Çatı tipi Rooftop Klimalar, paket klima cihazlarının bir parçasıdır. Klima santrali ve kondensing cihazını tek bir yapı içerisinde toplayan, soğutma veya ısıtma çevriminin tümüyle aynı ünite içerisinde gerçekleştiği kompakt ve birleşik (unitary) bir hava koşullandırıcıdır. Bu cihazlar soğutma-ısıtma kontrolü, havalandırma ve havanın temizlenmesini de kapsayan toplam bir iklimlendirme sağlar.

Rooftop cihazları, içinde hem soğutma hem de havalandırma ünitelerini içerdikleri için, bakımları daha çok zaman almaktadır. Gerek kompresör-evaporatör bölümleri gerekse fan-motor bölümleri ve bunların selenoid vana, kayış, rulman, filtre gibi aksamları ciddi bir bakım gerektirmektedir. Rooftop Çatı Tipi Klima cihazlarının bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamış olursunuz.

TeknoTim, Frimec Rooftop Klima Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Frimec Rooftop Klimalarınızın Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Frimec Rooftop Klimanınızın ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Frimec Rooftop Klima Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Frimec Rooftop Klimanınızın kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Frimec Rooftop Klimanınızın Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Frimec Rooftop Klima Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Frimec Rooftop Klima Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Frimec Rooftop Klima Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Frimec Rooftop Klima Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Frimec Rooftop Klima Servisi, Gebze Frimec Rooftop Klima Servisi, Tekirdağ Frimec Rooftop Klima Servisi, Edirne Frimec Rooftop Klima Servisi, Çorlu Frimec Rooftop Klima Servisi, Çerkezköy Frimec Rooftop Klima Servisi, Hadımköy Frimec Rooftop Klima Servisi ve Sanayi bölgesi Frimec Rooftop Klima Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Rooftop Klima grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Rooftop Klimanınız için gerekli donanıma sahip, Rooftop Klima Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Klima Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Klima servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Klima Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Klima Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş