Clint Rooftop Klima Servisi

Clint Rooftop Klima Servisi

  • 7501 defa

Clint Rooftop Klima Servisi

EKC GRUP Clint Rooftop Klima Servisi olarak; Soğutma Grupları, Clint, Clint Hassas Kontrol Cihazları ve Clint Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Clint Rooftop Klima Servis hizmetine devam etmektedir.

Çatı tipi Rooftop Klimalar, paket klima cihazlarının bir parçasıdır. Klima santrali ve kondensing cihazını tek bir yapı içerisinde toplayan, soğutma veya ısıtma çevriminin tümüyle aynı ünite içerisinde gerçekleştiği kompakt ve birleşik (unitary) bir hava koşullandırıcıdır. Bu cihazlar soğutma-ısıtma kontrolü, havalandırma ve havanın temizlenmesini de kapsayan toplam bir iklimlendirme sağlar.

Rooftop cihazları, içinde hem soğutma hem de havalandırma ünitelerini içerdikleri için, bakımları daha çok zaman almaktadır. Gerek kompresör-evaporatör bölümleri gerekse fan-motor bölümleri ve bunların selenoid vana, kayış, rulman, filtre gibi aksamları ciddi bir bakım gerektirmektedir. Rooftop Çatı Tipi Klima cihazlarının bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamış olursunuz.

TeknoTim, Clint Rooftop Klima Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Clint Rooftop Klimalarınızın Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Clint Rooftop Klimanınızın ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Clint Rooftop Klima Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Clint Rooftop Klimanınızın kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Clint Rooftop Klimanınızın Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Clint Rooftop Klima Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Clint Rooftop Klima Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Clint Rooftop Klima Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Clint Rooftop Klima Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Clint Rooftop Klima Servisi, Gebze Clint Rooftop Klima Servisi, Tekirdağ Clint Rooftop Klima Servisi, Edirne Clint Rooftop Klima Servisi, Çorlu Clint Rooftop Klima Servisi, Çerkezköy Clint Rooftop Klima Servisi, Hadımköy Clint Rooftop Klima Servisi ve Sanayi bölgesi Clint Rooftop Klima Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Rooftop Klima grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Rooftop Klimanınız için gerekli donanıma sahip, Rooftop Klima Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Klima Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Klima servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Klima Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Klima Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş