Untes Rooftop Klima Servisi

Untes Rooftop Klima Servisi

  • 7570 defa

Untes Rooftop Klima Servisi

EKC GRUP Untes Rooftop Klima Servisi olarak; Soğutma Grupları, Untes, Untes Hassas Kontrol Cihazları ve Untes Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Untes Rooftop Klima Servis hizmetine devam etmektedir.

Çatı tipi Rooftop Klimalar, paket klima cihazlarının bir parçasıdır. Klima santrali ve kondensing cihazını tek bir yapı içerisinde toplayan, soğutma veya ısıtma çevriminin tümüyle aynı ünite içerisinde gerçekleştiği kompakt ve birleşik (unitary) bir hava koşullandırıcıdır. Bu cihazlar soğutma-ısıtma kontrolü, havalandırma ve havanın temizlenmesini de kapsayan toplam bir iklimlendirme sağlar.

Rooftop cihazları, içinde hem soğutma hem de havalandırma ünitelerini içerdikleri için, bakımları daha çok zaman almaktadır. Gerek kompresör-evaporatör bölümleri gerekse fan-motor bölümleri ve bunların selenoid vana, kayış, rulman, filtre gibi aksamları ciddi bir bakım gerektirmektedir. Rooftop Çatı Tipi Klima cihazlarının bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamış olursunuz.

TeknoTim, Untes Rooftop Klima Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Untes Rooftop Klimalarınızın Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Untes Rooftop Klimanınızın ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Untes Rooftop Klima Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Untes Rooftop Klimanınızın kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Untes Rooftop Klimanınızın Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Untes Rooftop Klima Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Untes Rooftop Klima Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Untes Rooftop Klima Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Untes Rooftop Klima Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Untes Rooftop Klima Servisi, Gebze Untes Rooftop Klima Servisi, Tekirdağ Untes Rooftop Klima Servisi, Edirne Untes Rooftop Klima Servisi, Çorlu Untes Rooftop Klima Servisi, Çerkezköy Untes Rooftop Klima Servisi, Hadımköy Untes Rooftop Klima Servisi ve Sanayi böUntesesi Untes Rooftop Klima Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Rooftop Klima grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Rooftop Klimanınız için gerekli donanıma sahip, Rooftop Klima Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Klima Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Klima servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Klima Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Klima Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş