Carrier Rooftop Klima Servisi

Carrier Rooftop Klima Servisi

  • 8196 defa

Carrier Rooftop Klima Servisi

EKC GRUP Carrier Rooftop Klima Servisi olarak; Soğutma Grupları, Carrier, Carrier Hassas Kontrol Cihazları ve Carrier Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Carrier Rooftop Klima Servis hizmetine devam etmektedir.

Çatı tipi Rooftop Klimalar, paket klima cihazlarının bir parçasıdır. Klima santrali ve kondensing cihazını tek bir yapı içerisinde toplayan, soğutma veya ısıtma çevriminin tümüyle aynı ünite içerisinde gerçekleştiği kompakt ve birleşik (unitary) bir hava koşullandırıcıdır. Bu cihazlar soğutma-ısıtma kontrolü, havalandırma ve havanın temizlenmesini de kapsayan toplam bir iklimlendirme sağlar.

Rooftop cihazları, içinde hem soğutma hem de havalandırma ünitelerini içerdikleri için, bakımları daha çok zaman almaktadır. Gerek kompresör-evaporatör bölümleri gerekse fan-motor bölümleri ve bunların selenoid vana, kayış, rulman, filtre gibi aksamları ciddi bir bakım gerektirmektedir. Rooftop Çatı Tipi Klima cihazlarının bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamış olursunuz.

TeknoTim, Carrier Rooftop Klima Servisi, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Carrier Rooftop Klimalarınızın Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Carrier Rooftop Klimanınızın ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Carrier Rooftop Klima Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Carrier Rooftop Klimanınızın kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Carrier Rooftop Klimanınızın Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Carrier Rooftop Klima Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Carrier Rooftop Klima Servisine takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Carrier Rooftop Klima Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Carrier Rooftop Klima Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Carrier Rooftop Klima Servisi, Gebze Carrier Rooftop Klima Servisi, Tekirdağ Carrier Rooftop Klima Servisi, Edirne Carrier Rooftop Klima Servisi, Çorlu Carrier Rooftop Klima Servisi, Çerkezköy Carrier Rooftop Klima Servisi, Hadımköy Carrier Rooftop Klima Servisi ve Sanayi bölgesi Carrier Rooftop Klima Servisidir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Rooftop Klima grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Rooftop Klimanınız için gerekli donanıma sahip, Rooftop Klima Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Rooftop Klima Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Rooftop Klima servisimizden fikir almalısınız.

Rooftop Klima Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Rooftop Klima Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Rooftop Klima Servisimizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş